Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Харківської міської ради Харківської області

Правила прийому до закладу освіти

Список дітей

зарахованих до 1 класу ХЗОШ №28

01.06.2018 відбулося зарахування дітей до 1 класів ХЗОШ №28 (наказ від 01.06.2018 №19-у)

Відповідно до мережі та потужності закладу на 2018-2019 н.р. заплановано 2 перших класи.

Зарахування до першого класу

Для зарахування дитини до першого класу один з батьків дитини має:

• особисто впродовж 2-31 травня подати до закладу освіти (за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина);
  • заяву;

До заяви додаються:

1. копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);
  2. оригінал або копія медичної довідки № 086-І/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду»,
  3. копія одного з документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання (чи перебування) на території обслуговування закладу освіти (п.5 розділу ІІ)
  4. оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогічної консультації (у разі наявності);

УВАГА!!!

Під час подання заяви пред'являється оригінал відповідного документа.

Діти, які не проживають або не зареєстровані за територією обслуговування навчальним закладом, зможуть бути зараховані до закладу освіти лише на вільні місця, що визначаються в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Посилання:

Наказ МОНУ від 16.04.2018 №367 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»